Küresel Adil İyileşme Buluşmasına sende katıl !

9-11 Nisan, 2021 tarihinde düzenlenecek olan ,geleceğimizi kolektif olarak yeniden hayal etmek amacıyla dünyanın dört bir yanından yaşam savunucularının bir araya geleceği Küresel Adil İyileşme Buluşması’na sen de katıl.

İklim hareketinin yeniden bağ kurma vakti geldi! Becerilerimizi birlikte inşa ederek ve karşılıklı ilişkilerimizi güçlendirerek, 2021’i iklim için önemli bir sene yapmaya katkıda bulunabiliriz. Küresel Adil İyileşme Buluşması, paneller ve interaktif atölyelerle dolu 3 günlük çevrimiçi bir etkinlik. Dünyanın dört bir yanından yaşam savunucularının, topluluk liderlerinin, sanatçıların katılacağı Küresel Adil İyileşme Buluşması birbirimize dokunmak, güç toplamak ve hayalini kurduğumuz geleceği birlikte inşa etmek için de önemli bir fırsat. Türkçe simultane tercüme desteğinin de sağlanacağı bu üç günlük buluşmaya kayıt için aşağıdaki formu doldurman yeterli.

Bugün yaptığımız tercihler, önümüzdeki on yıllarda toplumumuzu, ekonomimizi, sağlığımızı, ve iklimimizi şekillendirecek

Pandemi krizi, iklim krizi… Krizlerden çıkış için adil bir iyileşmenin yollarını bulmamız gerekiyor. Peki fırsatlar neler? Birbirimizden ne öğrenebiliriz ve nasıl bir araya gelebiliriz?

Küresel Adil İyileşme Buluşması’nda neler mi olacak?

İklim hareketi nasıl küreselse, Adil İyileşme Buluşması da öyle, etkinlik tüm zaman dilimlerinde gerçekleşecek! Nasıl mı? Etkinliğe kaydolmayı tamamladıktan sonra dijital buluşma aracımız Pheedloop üzerinden hangi oturumlara katılmak istediğini kendin seçebileceksin. İstersen uykusuz kalmak pahasına tüm etkinliğe, istersen kendi zaman dilimine uyan buluşma devresine istersen tekil oturumlara katılabileceksin

Üç gün sürecek Küresel Adil İyileşme Buluşması’na katılmak için etkinlik sitesi adiliyilesmebulusmasi.org üzerinden kayıt yaptırmak ve yönlendirmeleri takip etmek gerekiyor.

HABER :BÜLENT ÖZGEN

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial